Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Produkty

Dziś Teknorot to jedna z większych światowych fabryk produkujących części układu kierowniczego i zawieszenia. Łączna powierzchnia hal fabrycznych wynosi 65 tysięcy m2, a jego oferta stanowi blisko 4300 pozycji katalogowych przeznaczonych dla ponad 80% aktualnego parku aut osobowych i dostawczych. 

Najważniejsze grupy produktów reprezentują:

 • Wahacze i ich części Wahacze i ich części

  W ofercie znajdą Państwo wahacze, sworznie i tuleje metalowo-gumowe. Teknorot może poszczycić się certyfikatem ISO/TS 16949:2009, który w pełni potwierdza profesjonalizm procesów produkcyjnych i brak kompromisów w zakresie bezpieczeństwa oraz dążenie do osiągnięcia najwyższej jakości produktów dla branży motoryzacyjnej.

 • Łączniki oraz tuleje stabilizatorów Łączniki oraz tuleje stabilizatorów

  Szeroka oferta łączników oraz tulei stabilizatorów wysokiej jakości, jest systematycznie rozszerzana o nowy rodzaj łączników opatentowanych przez firmę Teknorot. Łączniki nowego typu charakteryzuje: o 55% zmniejszony moment obrotowy, potrzebny do obrócenia główki sworznia w jej obudowie; oraz o 12% zwiększona siła jaka jest niezbędna do wyrwania główki sworznia z obudowy.

 • Drążki oraz końcówki drążków kierowniczych Drążki oraz końcówki drążków kierowniczych

  Teknorot zapewnia szeroką ofertę drążków oraz końcówek drążków kierowniczych. Wysoka jakość materiałów oraz wymagające testy przeprowadzane w specjalistycznych laboratoriach odzwierciedlających eksploatację w najtrudniejszych warunkach - zapewniają wysoką jakość i trwałość.

 • Poduszki pod silnik oraz pod skrzynię biegów Poduszki pod silnik oraz pod skrzynię biegów

  Znajdujące się w ofercie poduszki pod silnik i skrzynie biegów to ciekawa oferta dla wymagających klientów poszukujących sprawdzonej przez szerokie grono użytkowników jakości. Marka Teknorot nie jest powszechnie znana, ale warto pytać o produkty, które zapewnią znaczną redukcję drgań, hałasu przenoszonego na nadwozie podczas pracy układu napędowego.

 • Mocowania amortyzatorów Mocowania amortyzatorów

  Ofertę produktów uzupełniają mocowania amortyzatorów.
Zakres oferty jest stale rozszerzany o produkty do najnowszych modeli samochodów.